ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Regulamin zawodów 2020

 

Regulamin

71 Memoriał Kornela Makuszyńskiego

Koziołek - Matołek

Organizator:

Klub Sportowy AZS w Zakopanem

Aleje 3 Maja 5, 34-500 Zakopane

Tel       0-18 54 244 11

e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    

Cel zawodów:

Celem zawodów jest popularyzacja sportów zimowych wśród najmłodszych, wychowanie w duchu fair play, wyłonienie dzieci uzdolnionych sportowo, promowanie walorów miasta.

Termin i miejsce:

14marca 2020 SOBOTA !!! –        slalom gigant i snowboard   - Polana Szymoszkowa

                                                           Slalom dla rodziców

15 marca 2020 NIEDZIELA !!!       – biegi i skoki narciarskie       - wybieg lub okolice pod Średnią Skocznią

                       

Sposób przeprowadzenia zawodów :

Zgodnie z Narciarskim Regulaminem Sportowym

-          Bieg płaski na dystansach.

-          Skoki - dwie punktowane serie.

-          Slalom Gigant i snowboard – jeden przejazd - liczy się przejazd samodzielny !!!!!

-     UWAGA !!!!!!!!!     ZAWODY DLA RODZICÓW

      KLASYFIKACJA ZOSTANIE PRZEPROWADZONA JEŻELI WYSTARTUJE CO NAJMNIEJ 3 ZAWODNIKÓW W DANEJ GRUPIE

Numer startowy oraz dyplom za udział w zawodach dziecko zatrzymuje na pamiątkę

Pierwsza trójka wg uzyskanych rezultatów nagrodzona zostanie dyplomami, medalami i nagrodami, miejsca 4 – 6 nagrodzone zostaną dyplomami i upominkami.

Wyniki:

We wszystkich konkurencjach będzie prowadzona osobna klasyfikacja dla każdego

rocznika oddzielnie dla dziewcząt i chłopców .

Zgłoszenia:

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem

- e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 12.03.2020 do godz.24.oo

-  osobiście przez rodziców w siedzibie klubu Aleje 3 Maja 5, Zakopane

w godzinach:

- poniedziałek               13.00 – 18.00                                   

- wtorek – piątek           9.00 – 14.00

     - na miejscu rozgrywanych konkurencji

Warunkiem zgłoszenia dziecka do zawodów jest przedstawienie dokumentu potwierdzającego datę urodzenia zawodnika .

W dniu zawodów, listy zgłoszeń będą zamknięte na 30 min przed startem pierwszego rocznika.

 

Organizator zaleca ubezpieczenie dzieci od NW.

Grupy wiekowe:

Biegi i Slalom gigant – kategorie dziewcząt i chłopców

Grupa I             2016 i młodsi

Grupa II            2015

Grupa III           2014

Grupa IV           2013

Grupa V            2012

Grupa VI           2011

Grupa VII          2010

Grupa VIII         2009

Skoki - kategoria łączona dziewcząt i chłopców

Grupa   I           2013

Grupa II            2012

Grupa III           2011

Grupa IV           2010

Grupa V            2009

Snowboard – kategorie dziewcząt i chłopców

Grupa   I           2013

Grupa II            2012

Grupa III           2011

Grupa IV           2010

Grupa V            2009