ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 1998

 

Dziewczynki

Miejsce Nr start. Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 4 CZECHOWSKA NINA LIVE BIELSKO 0:17,56
2 76 FRAUTMAN KASIA WKN WARSZAWA 0:18,18
3 74 CZAPSKA ZUZIA WKN WARSZAWA 0:18,19
4 66 GLUC KRYSIA KOŚCIELISKO 0:18,55
5 104 SIKORA JUSTYNA ZAKOPANE 0:18,77
6 72 CĄKAŁA MARIKA WKN WARSZAWA 0:18,83
7 6 GĄS. MIKOLAJCZYK HANNA AZS ZAKOPANE 0:18,96
8 28 KOŚCIELNIAK PATRYCJA SUCHA BESKIDZKA 0:19,36
9 20 SUDOL MALGORZATA MESZNA 0:19,43
10 16 GALEWICZ ZUZIA ZAKOPANE 0:19,69
11 34     0:19,91
12 106 BRZESKA EWA NOWY SĄCZ 0:20,10
13 54     0:20,10
14 8 MARDULA MARIA AZS ZAKOPANE 0:20,19
15 26 WYBRANIEC KASIA SUCHA BESKIDZKA 0:20,32
16 94 NIKONIUK NATALIA KRAKÓW 0:20,76
17 18 ŚCISŁOWICZ ANNA BUCZKOWICE 0:20,80
18 30 WRÓBLEWSKA EMILIA WARSZAWA 0:20,80
19 78 BOROWIK ADA DESKI WARSZAWA 0:21,02
20 68 USTUPSKA ZOSIA ZAKOPANE 0:21,09
21 12 KOPYTEK WERONIKA AZS ZAKOPANE 0:21,34
22 44 BERTINI AURORA GONDOLA KRYNICA 0:21,47
23 40 BORKOWSKA MADZIA ZAKOPANE 0:21,78
24 108 ORST HANIA WKN WARSZAWA 0:22,39
25 60 NAWARA EMILKA KOŚCIELISKO 0:22,46
26 82 CABAJ WIKTORIA KOŚCIELISKO 0:23,47
27 14 KOZAK ANNA ZAKOPANE 0:23,61
28 10 FIDYK MIRIAM AZS ZAKOPANE 0:23,67
29 58 WIECZORKOWSKA MARTA DESKI WARSZAWA 0:24,20
30 56     0:24,67
31 112 POLACZEK NATALIA GONDOLA KRYNICA 0:24,69
32 70 MEGLICZ KASIA ZAKOPANE 0:25,15
33 42 CHRZANOWSKA WERONIKA WROCŁAW 0:25,34
34 22 POCZĄTEK SABINA SKRZYPNE 0:26,39
35 62 GÓRKA GABRYSIA TRZEMIEŚNIA 0:27,83
36 90 SKLADANOWSKA SARA DESKI WARSZAWA 0:28,02
37 98 BOLECHOWSKA JULIA NOWY TARG 0:28,56

Chłopcy

Miejsce Nr start. Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 65 BĘBENEK SZYMON GONDOLA KRYNICA 0:16,56
2 53 SŁOWIOCZEK TOBIASZ USTROŃ 0:17,48
3 111 ŻÓŁCIK MIKOŁAJ WKN WARSZAWA 0:17,50
4 75 KASTORY DYZIO WARSZAWA 0:18,22
5 51 BRACHACZEK MICHAŁ USTROŃ 0:18,39
6 71 MIKLASIŃSKI KONRAD AZS ZAKOPANE 0:18,59
7 91 PARZYMIES PIOTR WKN WARSZAWA 0:18,79
8 107 MARCINIAK PAWEŁ WKN WARSZAWA 0:18,98
9 61 PIHUT SEBASTIAN KRAKÓW 0:19,12
10 63 BAJTEL DAWID GONDOLA KRYNICA 0:19,27
11 115 OSTOJKI MICHAL WKN WARSZAWA 0:19,55
12 43 POCIEJ KSAWERY WARSZAWA 0:19,65
13 147 WALĘCZAK FILIP WKN WARSZAWA 0:19,82
14 45 PIASECKI MACIEK KRAKÓW 0:19,94
15 35 NOWAK PIOTR AZS ZAKOPANE 0:20,08
16 99 WOLSKI KUBA DESKI WARSZAWA 0:20,09
17 137 MUSZYNSKI BARTOSZ WARSZAWA 0:20,11
18 27 SICHELSKI MARCIN AZS ZAKOPANE 0:20,13
19 113 GMYZ HUBERT WKN WARSZAWA 0:20,27
20 95 GĄSIENICA DANIEL ZAKOPANE 0:20,43
21 89 LATO MACIEJ WARSZAWA 0:20,56
22 5 BRACHA JUREK WARSZAWA 0:20,61
23 103 CHMIELEWSKI MACIEJ WKN WARSZAWA 0:20,81
24 84 KANIA MATEUSZ KONSTANCIN JEZ. 0:20,89
25 141 POPPE GRZEGORZ WARSZAWA 0:21,04
26 105 ŁUCZYŃSKI MIKOŁAJ WKN WARSZAWA 0:21,22
27 9 ŁUKASZEWSKI FILIP WARSZAWA 0:21,42
28 149 ZARĘBA HUBERT NOWY TARG 0:21,49
29 25 MIESZCZAK DAWID AZS ZAKOPANE 0:21,66
30 139 GUTKOWSKI KAZIMIERZ WARSZAWA 0:21,66
31 47 BUCKI DAWID WOLA RADZISZOWSKA 0:21,69
32 29 BUDNY NORBERT AZS ZAKOPANE 0:21,80
33 19 KRZYŻOWSKI BENO WARSZAWA 0:21,89
34 1 CHODURSKI ANTOŚ ZAKOPANE 0:21,94
35 127 STANUCH JAN ZAKOPANE 0:22,12
36 143     0:22,30
37 129 MURJAS ALEKSANDER RZESZÓW 0:22,39
38 142 MIERCZAK MAKSYMILIAN ZAKOPANE 0:22,52
39 57 WEBER ALEKSANDER ALPINO KATOWICE 0:22,67
40 93 STASZEL WOJTEK ZĄB 0:22,70
41 85 BUJARSKI MAICHAŁ GONDOLA KRYNICA 0:23,00
42 136 STANEK TOMASZ CICHE 0:23,19
43 110 WARZEC MICHAL WARSZAWA 0:23,26
44 31 JAGLOWSKI IGOR AZS ZAKOPANE 0:23,45
45 144 STOPKA-GADEJA MATEUSZ KOŚCIELISKO 0:23,78
46 125 STOCH JAKUB ZAKOPANE 0:23,83
47 41 LASSAK KUBA ZAKOPANE 0:23,87
48 21 WILGAT ANTOŚ WARSZAWA 0:24,08
49 146 SZYMAŃSKI PAWEŁ ZAKOPANE 0:24,14
50 101 FURMAN MATEUSZ ZAKOPANE 0:24,23
51 59 WADAS JAKUB ALPINO KATOWICE 0:24,29
52 23 GENERAUX JEAN STARY SACZ 0:24,45
53 145 GRYNKIEWICZ MICHAEL ZABRZE 0:24,57
54 133 SIEWIERSKI WIKTOR WARSZAWA 0:26,10
55 119 ŁOJAS JAN ZAKOPANE 0:26,11
56 55 SZAFLIK PIOTR ALPINO KATOWICE 0:26,44
57 135 BIERNACIK KACPER ZAKOPANE 0:26,60
58 150 SKOWROŃSKI GRZEGORZ ZAKOPANE 0:28,96
59 148 SZMYD JAKUB GÓRNO 0:30,83
60 69 BORKOWSKI KACPER ZAKOPANE 0:32,24
61 39 BALDY FILIP CHORZÓW 0:32,32
62 33 PORADZISZ MICHAL AZS ZAKOPANE 0:36,11