ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 2000

 

Dziewczynki

Miejsce Nr start. Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 8 WAWRZYK ADA PRZECISZÓW 0:18,74
2 80 CĄKALA ARIANA WKN WARSZAWA 0:19,11
3 30 KIL JOANNA   0:19,59
4 34 BOROWCZYK ZOSIA ALPINO KATOWICE 0:19,70
5 86 STOPKA JULIA ZAKOPANE 0:20,06
6 60 MĄKA KAROLINA ZAKOPANE 0:20,41
7 18 BUCZKOWSKA MAJA AZS ZAKOPANE 0:20,61
8 2 SZOT OLIWIA LIMANOWA 0:20,64
9 54 CISZEK MARYSIA ZAKOPANE 0:20,68
10 58 BATKO KASIA ZAKOPANE 0:20,83
11 120 LASAK DOMINIKA ZĄB 0:20,84
12 110 BIGAJ AGATA KRAKÓW 0:21,49
13 16 KASPRZYCKA MARTYNA ZAKOPANE 0:21,54
14 56 POLAK JULIA KRAKOW 0:21,68
15 42 MARKS MATYLDA ŁÓDŹ 0:21,87
16 70 PIERÓG MARTA ZAKOPANE 0:22,27
17 38 GRABOWSKA HELENA WARSZAWA 0:22,36
18 103 GĄSIENICKA-SIECZKA AGNIESZKA ZAKOPANE 0:22,42
19 14 STĘPIEŃ MAŁGORZATA LIVE BIELSKO 0:22,58
20 118 JARZYŃSKA DAGMARA ZAKOPANE 0:22,71
21 62 KACZOROWSKA MADZIA ZAKOPANE 0:22,82
22 88 MAJERCZYK JULIA BUKOWINA TATRZ. 0:23,07
23 84 KANIA MARYSIA KONSTANCIN 0:23,21
24 20 GĄBIK OLGA AZS ZAKOPANE 0:23,34
25 26 PIKUL BARBARA KRAKÓW 0:23,75
26 36 SZARY MONIKA ALPINO KATOWICE 0:24,30
27 28 PIECHOTA ZUZIA KOŚCIELISKO 0:24,37
28 10 NIESSNER KINGA KRAKÓW 0:24,53
29 104 ZAKORDONIEC EMMA KATOWICE 0:25,26
30 115 WALCZEWSKA KASIA ZAKOPANE 0:25,30
31 6 KUBSIK MARIANNA KRAKÓW 0:25,71
32 12 STASZEL IZABELA ZAKOPANE 0:25,80
33 52 WADOWSKA ZUZANNA KRAKÓW 0:26,24
34 116 LIS IGA WARSZAWA 0:26,63
35 114 STOŻEK NATALIA BIAŁKA TATRZAŃSKA 0:27,63
36 76 RIA WARSZAWA 0:27,71
37 111 ALEKSANDROWICZ JULIA KRAKÓW 0:27,76
38 22 GRABOWSKA JULIA AZS ZAKOPANE 0:27,93
39 96 MIĘKUS MELANIA WARSZAWA 0:28,02
40 106 HOŁYŃSKA WIKTORIA WARSZAWA 0:28,30
41 82 KRUPA KATARZYNA KŁOBUCK 0:28,82
42 4 NIEWIADOMSKA MARTYNA ŁÓDŹ 0:29,52
43 68 SUCHAJ SARA OSIELEC 0:30,23
44 107 GIELARA ALEKSANDRA LUBLIN 0:30,34
45 PK 92 MYDLARSKA DOMINIKA WARSZAWA 0:32,31
46 108 KRÓLAK KATARZYNA ZABRZE 0:32,32
47 72 IWANIEC SYLWIA ZAKOPANE 0:34,24
48 99 BUZIAK NATALIA ZAKOPANE 0:34,62
49 112 WĄS DOMINIKA KRAKÓW 0:36,27
50 66 KOWALCZYK SABINA ZAKOPANE 0:38,42
51 90 KURZYDŁO KASIA ZAKOPANE 0:44,90
52 100 FABIANOWICZ MADZIA KRZESZYCE 0:55,32
  102 KARPĘCKA KAROLINA WIELICZKA DSQ

Chłopcy

Miejsce Nr start. Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 11 MŻYK MATEUSZ LIVE BIELSKO 0:15,77
2 47 KOBYLECKI FRANCISZEK AZS ZAKOPANE 0:17,95
3 97 BOCHNAK ERNEST SKAWA 0:18,30
4 21 MIELCZAREK KACPER WARSZAWA 0:19,08
5 81 CZERWINSKI MICHAŁ NOWY SĄCZ 0:19,38
6 91 MICHALIK MICHAŁ KRAKÓW 0:19,52
7 13 ŻYGADŁO JAN AZS ZAKOPANE 0:20,18
8 117 ŚWIADEK ADAŚ GONDOLA KRYNICA 0:20,76
9 15 PORADZISZ PIOTR AZS ZAKOPANE 0:21,10
10 95 DANIEC SZCZEPAN BOCHNIA 0:21,23
11 9 MILEK MACIEJ ZAKOPANE 0:21,88
12 59 IWASZKIEWICZ SZYMON WKN WARSZAWA 0:22,23
13 93 BOBROWSKI FILIP KRAKÓW 0:22,72
14 113 KOWALCZYK GRZEGORZ BIAŁKA 0:23,57
15 51 NAWARA JAŚ KOŚCIELISKO 0:24,06
16 35 KAPAŁKA MICHAŁ KRAKÓW 0:24,53
17 48 ŚLOT MARCIN ŁÓDŹ 0:24,70
18 17 SKRZYPEK MICHAL AZS ZAKOPANE 0:24,85
19 109 BOGDANOWICZ ADAM ZAKOPANE 0:24,85
20 101 KUROPATWA KUBA GDAŃSK 0:25,95
21 3 TASZ-SOBCZYŃSKI JĘDRUŚ ZAKOPANE 0:26,00
22 119 MIERCZAK BARTŁOMIEJ ZAKOPANE 0:26,09
23 55 STOCH ANDRZEJ BIAŁY DUNAJEC 0:26,22
24 71 PUCHALSKI KAJETAN PRZEMYŚL 0:26,68
25 50 TETER RADOSŁAW ZAKOPANE 0:27,12
26 41 MIRCZAK NORBERT AZS ZAKOPANE 0:27,36
27 46 WILK BARTEK WARSZAWA 0:27,43
28 57 CUDZICH WOJCIECH BIAŁY DUNAJEC 0:27,50
29 77 ROGODA RAFAŁ ZAKOPANE 0:28,36
30 53 KAMYKOWSKI ANTOŚ WARSZAWA 0:28,56
31 33 KIERZYK KACPER ZAKOPANE 0:32,17
32 39 BOBAK KLIMEK KOŚCIELISKO 0:32,92
33 43 WÓJTOWICZ MATEUSZ AZS ZAKOPANE 0:33,42
34 105 SAWICKI KRZYŚ WARSZAWA 0:33,50
35 PK 23 LIŚKIEWICZ ZBYSIU KRAKÓW 0:38,37
36 67 SULIMA MIŁOSZ WARSZAWA 0:39,38
37 37 KOŻUCHOWSKI FRANEK DESKI WARSZAWA 0:44,32
38 63 ŁOJAS KLIMEK ZAKOPANE 0:45,46
39 65 KRUPA BORYS KŁOBUCK 0:45,47
40 45 SOCHAŃ GRZEGORZ AZS ZAKOPANE 0:52,15
  19 PATJŁŁO SERGIUSZ WARSZAWA DSQ
  83 ŁYPIK MATEUSZ ZAKOPNE DSQ
  29 KALETA WOJCIECH NOWY TARG DSQ