ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 1998

 

Dziewczynki

Miejsce

NR

Nazwisko i Imię Miejscowość Wynik
        mm:ss,00
1 50 GLUC KRYSTYNA KOŚCIEISKO 0:15,70
2 58 KĘDZIA GABRYSIA WARSZAWA 0:15,96
3 24 GALEWICZ ZUZIA AZS ZAKOPANE 0:16,50
4 36 BŁASIAK IZABELA ZAKOPANE 0:17,45
5 20 SMERECZYŃSKA ZUZANNA ZAKOPANE 0:17,81
6 54 NAWARA EMILKA KOŚCIEISKO 0:17,83
7 6 KOZAK ANNA ZAKOPANE 0:17,88
8 30 MARCISZ PATRYCJA ZAKOPANE 0:18,82
9 4 KUREK HANNA ZAKOPANE 0:19,21
10 66 BORKOWSKA MAGDA ZAKOPANE 0:20,04
11 12 MAJERCZYK PAULINA FRAJDA ZAKOPANE 0:20,42
12 26 GASIENICA-MIKOŁAJCZYK HANIA AZS ZAKOPANE 0:20,99
13 40 ZAPOLSKA ALEKSANDRA LAWINA WIERCHOMLA 0:21,81
14 70 WIESIOLEK KAROLINA KRAKOW 0:21,83
15 44 ŚCISŁOWICZ ANIA BUCZKOWICE 0:22,24
16 76 MALGORZATA   0:22,70
17 80 CHRZAN ALEKSANDRA   0:24,75
18 34 CHRACA EDYTA ZAKOPANE 0:27,09
19 52 STAŃCZEWSKA ZOSIA ZAKOPANE 0:32,01
20 28 SKŁADANOWSKA SARA AZS ZAKOPANE 0:34,18
21 56 JELEŃSKA MARIA WARSZAWA 0:34,69
22 78 CHRZAN KATARZYNA   0:39,31
23 10 JARZYNA EWELINA FRAJDA ZAKOPANE 0:41,13
24 38 RZECHOWSKA MARTA WARSZAWA 0:41,72
25 74 PAWLIKOWSKA PAULINA PORONIN 0:43,37
26 8 GRADZIK KAROLINKA FRAJDA ZAKOPANE 0:46,07
27 72 CHLEBDA JOANNA ZAKOPANE 0:49,72
28 14 WEGLAZ JUSTYNA LIPNICA MALA 0:57,98
29 68 KUCHARSKA PATRYCJA   1:04,92
30 154 KLAUZOWICZ EMILIA   1:12,26
  22 SIKORA JUSTYNA ŚMIG ZAKOPANE DSQ
  2 PIOTROWSKA JULIA WARSZAWA DSQ

Chłopcy

Miejsce

NR

Nazwisko i Imię Miejscowość Wynik
        mm:ss,00
1 59 ZAJĄC BARTŁOMIEJ NOWY TARG 0:16,65
2 27 GĄSIENICA-JÓZKOWY JAŚ ZAKOPANE 0:17,31
3 43 JODŁOWSKI MIKOŁAJ KRAKÓW 0:17,57
4 35 BAJTEL DAWID GONDOLA KRYNICA 0:18,33
5 15 MIESZCZAK DAWID AZS ZAKOPANE 0:18,44
6 1 POPIELUCH MACIEJ ZAKOPANE 0:18,92
7 21 JABŁOŃSKI JACEK NOWY TARG 0:19,01
8 79 BRZOZOWSKI JEDRZEJ LIVE BIELSKO BIALA 0:20,68
9 29 KRZEMPEK PIOTR TYCHY 0:20,79
10 3 FRĄC BARTŁOMIEJ KATOWICE 0:22,37
11 93 KARTA MICHAL   0:22,49
12 23 CHYC PAWEŁ ZAKOPANE 0:23,70
13 5 GUZIAK JAN FRAJDA ZAKOPANE 0:24,03
14 47 BRACHA JERZY WKN WARSZAWA 0:24,19
15 31 PASYNKIEWICZ MATEUSZ WARSZAWA 0:24,25
16 13 JAGŁOWSKI IGOR AZS ZAKOPANE 0:26,74
17 57 KĄDZIOŁKA MICHAŁ RABKA ZDRÓJ 0:26,80
18 49 FURMAN MATEUSZ ZAKOPANE 0:28,93
19 95 LYKO ANDRZEJ KRAKOW 0:30,69
20 7 KASPERCZYK JAKUB FRAJDA ZAKOPANE 0:30,81
21 11 PARADZISZ MICHAŁ ZAKOPANE 0:30,84
22 55 LIGAS JAKUB TYLMANOWA 0:31,24
23 17 SICHELSKI MARCIN AZS ZAKOPANE 0:32,18
24 77 PLEBANIAK KONRAD KRAKÓW 0:34,57
25 45 ISTYNOWICZ ARON ZAKOPANE 0:36,80
26 101 TRUCHANOWSKI ANDRZEJ GLIWICE 0:37,20
27 37 KURLAS PAWEL   0:37,27
28 87 BALDY FILIP KATOWICE 0:38,77
29 81 BIALON KAMIL BIALY DUNAJCE 0:39,52
30 89 BUDNY NORBERT PORONIN 0:40,59
31 19 DUBNICKI TYMOTEUSZ ZAKOPANE 0:41,47
32 69 ŁUKASZCZYK MICHAŁ MURZASICHLE 0:44,56
33 91 GASIENICA DANIEL ZAKOPANE 0:50,82
34 85 RUSEK MACIEJ KRAKOW 0:53,38
35 53 NOWAK PIOTRUŚ ZAKOPANE 0:54,78
36 97 LEJA PIOTR   0:57,90
37 51 SERAFIN KAMIL BUKOWINA TATRZAŃSKA 1:11,98
  41 WRÓBEL KUBA TARNÓW DNF
  33 BĘBENEK SZYMON GONDOLA KRYNICA DSQ
  75 SZADKOWSKI JAKUB ZAKOPANE DSQ