ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zakopane

  • 2019

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego
    Zawody "KOZIOŁKA MATOŁKA"
    Zakopane - 2019
    biegi, skoki, zjazdy, snowboard, wyniki Dziewczynki i Chłopcy, Kobiety i Mężczyźni

  • Biegi rocznik 2008

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2008
    1. 280 WYDRA Patryk 2008 Zakopane 31,24 --
    2. 171 ZARYCKI Michał 2008 Biały Dunajec 32,67 +1,43
    3. 279 MICHNIAK Szymon 2008 Dzianisz 37,13 +5,89
    4. 300 JAROSZ Michał 2008 Bustryk 45,58 +14,34
    5. 129 GAWLAK Stanisław 2008 Zakopane 46,89 +15,65
    6. 267 SŁOWIK Jacek 2008 Zakopane 53,99 +22,75
    7. 252 ZŁOTEK Bartłomiej 2008 Zakopane 1:15,32 +44,08
    Dziewczynki 2008
    1. 281 FATLA Maria 2008 Zakopane 34,18 --
    2. 287 SOBAŃSKA Marcelina 2008 Zakopane 42,32 +8,14
    3. 262 KACICZAK Martyna 2008 Zakopane 43,00 +8,82
    4. 18 GIEJBATOW Julia 2008 Kampinos 43,23 +9,05
    5. 185 WOJTOWICZ Hanna 2008 Zakopane 45,14 +10,96
    6. 169 MACIĄŻEK Zofia 2008 Nowy Targ 45,98 +11,80
      Zakopane 17.03.2019  
  • Biegi rocznik 2009

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2009
    1. 138 OSIECKI Henryk 2009 Zakopane 40,25 --
    2. 140 ZAPOTOCZNY Alan 2009 Kościelisko 40,38 +13
    3. 141 DUDA Filip 2009 Zakopane 41,86 +1,61
    4. 222 KULPA Szymon 2009 Kościelisko 42,44 +2,19
    5. 277 SROKA Bartek 2009 Stare Bystre 44,79 +4,54
    6. 290 GĄSIENICA Staś 2009 Ząb 46,96 +6,71
    7. 101 POPIOŁEK Jan 2009 Kraków 48,29 +8,04
    Dziewczynki 2009
    1. 273 GALICA Alicja 2009 Zakopane 39,58 --
    2. 174 GĄSIENICA Zuzanna 2009 Zakopane 47,73 +8,15
    3. 285 CIESIELSKA Helena 2009 Zakopane 48,61 +9,03
    4. 264 WĘGŁOWSKA Anielka 2009 Kościelisko 58,65 +19,07
    5. 272 SŁOWIK Alicja 2009 Zakopane 1:23,50 +43,92
      Zakopane 17.03.2019  
  • Biegi rocznik 2010

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2010
    1. 45 PABON Adam 2010 Zakopane 32,48 --
    2. 296 RABIAŃSKI Borys 2010 Białka Tatrzańska 33,62 +1,14
    3. 306 KUKULSKI Piotr 2010 Nowy Targ 35,62 +3,14
    4. 260 BOBAK Piotr 2010 Ząb 37,02 +4,54
    5. 245 KUBLICKI Jan 2010 Poronin 39,41 +6,93
    6. 86 GÓRNIAK Jan 2010 Zakopane 40,60 +8,12
    7. 186 WOJTOWICZ Jakub 2010 Zakopane 42,15 +9,67
    8. 289 POTRZĄSAJ Tomasz 2010 Ciche 46,46 +13,98
    Dziewczynki 2010
    1. 163 RYSULA Justyna 2010 Kościelisko 34,42 --
    2. 294 PIETRZAK Anna 2010 Brzegi 38,31 +3,89
    3. 261 BARTOL Hanna 2010 Ząb 39,83 +5,41
    4. 259 BOBAK Antonina 2010 Ząb 47,63 +13,21
      Zakopane 17.03.2019  
  • Biegi rocznik 2011

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2011
    1. 293 JARZĄBEK Kamil 2011 Bustryk 31,97 --
    2. 258 JĘDROL Jan 2011 Suche 35,36 +3,39
    3. 69 MIĘTUS Szymon 2011 Zakopane 35,43 +3,46
    4. 301 JAROSZ Szymon 2011 Bustryk 37,48 +5,51
    5. 286 CIESIELSKI Jan 2011 Zakopane 37,89 +5,92
    6. 247 MOSZCZYŃSKI Staś 2011 Poronin 39,15 +7,18
    7. 125 HALACZEK Franek 2011 Zakopane 40,32 +8,35
    8. 132 FIEDOR Szymon 2011 Zakopane 43,08 +11,11
    9. 269 BOBAK Eryk 2011 Ząb 47,02 +15,05
    10. 116 POLANIAK Klemens 2011 Biały Dunajec 55,02 +23,05
    11. 270 MAJERCZYK Stanisław 2011 Zakopane 55,86 +23,89
    Dziewczynki 2011
    1. 274 GALICA-DRAB Oliwia 2011 Kościelisko 33,50 --
    2. 123 CHROBAK Hanna 2011 Zakopane 38,49 +4,99
    3. 128 RZĄSA Marta 2011 Zakopane 39,70 +6,20
    4. 283 KARPIEL Kasia 2011 Kościelisko 45,27 +11,77
    5. 304 JANIK Magdalena 2011 Kościelisko 48,81 +15,31
    6. 102 POPIOŁEK Barbara 2011 Kraków 49,73 +16,23
    7. 127 GASIENICA-WAWRYTKO Natalia 2011 Zakopane 51,95 +18,45
    8. 295 HODOROWICZ Emilia 2011 Groń 52,01 +18,51
    9. 22 ŻUROWSKA-KUŁACH Zofia 2011 Kraków 1:07,41 +33,91
    10. 253 ZŁOTEK Marta 2011 Zakopane 1:11,23 +37,73
    11. 99 RAPACZ Maria 2011 Poronin 1:11,29 +37,79
      Zakopane 17.03.2019  
  • Biegi rocznik 2012

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2012
    1. 87 GÓRNIAK Józef 2012 Zakopane 24,19 --
    2. 268 BOBAK Wojtek 2012 Ząb 29,38 +5,19
    3. 291 OCHMAŃSKI Dawid 2012 Kościelisko 29,76 +5,57
    4. 126 HALACZEK Stanisław 2012 Zakopane 31,33 +7,14
    5. 257 JĘDROL Andrzej 2012 Suche 32,26 +8,07
    6. 215 PARA Jan 2012 Kościelisko 40,97 +16,78
    7. 71 CZARNECKI Tadeusz 2012 Zakopane 1:03,81 +39,62
    Dziewczynki 2012
    1. 246 KUBLICKA Hania 2012 Poronin 29,75 --
    2. 46 PABON Anna 2012 Zakopane 34,63 +4,88
    3. 221 KULPA Julia 2012 Kościelisko 44,99 +15,24
      Zakopane 17.03.2019  
  • Biegi rocznik 2013

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2013
    1. 93 STACHOŃ Alan 2013 Zakopane 28,20 --
    2. 88 GÓRNIAK Antoni 2013 Zakopane 31,89 +3,69
    3. 131 FIEDOR Jacek 2013 Zakopane 32,31 +4,11
    4. 139 OSIECKI Ignacy 2013 Zakopane 38,26 +10,06
    5. 117 POLANIAK Jędrzej 2013 Biały Dunajec 44,38 +16,18
    6. 298 TRZEBUNIA Szymon 2013 Kościelisko 45,13 +16,93
    Dziewczynki 2013
    1. 284 GĄSIENICA Maria 2013 Zakopane 28,17 --
    2. 170 MACIĄŻEK Antonina 2013 Nowy Targ 32,67 +4,50
    3. 278 WĘGLARZ Berenika 2013 Zakopane 41,60 +13,43
    4. 288 STOPKA Helenka 2013 Zakopane 41,82 +13,65
    5. 65 OSSOWSKA Dorota 2013 Nowy Targ 1:04,24 +36,07
      Zakopane 17.03.2019  
  • Biegi rocznik 2014

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2014
    1. 68 MIĘTUS Bartłomiej 2014 Zakopane 10,28 --
    2. 302 DŁUGOPOLSKI Jan 2014 Kościelisko 15,68 +5,40
    3. 292 OCHMAŃSKI Jan 2014 Kościelisko 21,24 +10,96
    4. 299 MICHALIK Marcin 2014 Kościelisko 24,15 +13,87
    5. 21 ŻUROWSKI-KUŁACH Jan 2014 Kraków 28,43 +18,15
    6. 307 JELONEK Lian 2014 Zakopane 1:14,70 +1:04,42
    Dziewczynki 2014
    1. 98 RAPACZ Zuzanna 2014 Poronin 27,13 --
      Zakopane 17.03.2019  
  • Biegi rocznik 2015

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki biegi
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Czas Strata
    Chłopcy 2015
    1. 156 JELONEK Franciszek 2015 Zakopane 36,06 --
    2. 276 JAŁTUSZEWSKI Krzysztof 2016 Warszawa 39,35 +3,29
    3. 271 MAJERCZYK Mateusz 2015 Zakopane 1:01,19 +25,13
    4. 308 KUBIŃSKI Franciszek 2016 Skawa 1:15,74 +39,68
    5. 309 POCHWAŁA Franciszek 2015 Zakopane 1:25,23 +49,17
    Dziewczynki 2015
    1. 305 JANIK Natalia 2015 Kościelisko 29,12 --
    2. 282 KARPIEL Marta 2015 Kościelisko 41,74 +12,62
    3. 275 GALICA-DRAB Helena 2016 Kościelisko 58,22 +29,10
    4. 157 JELONEK Maria 2015 Zakopane 2:19,80 +1:50,68
      Zakopane 17.03.2019  
  • Patronat Honorowy

    km2020 patronat honorowy

  • Program zawodów 2017

    Klub Sportowy AZS Zakopane zaprasza na

    Międzynarodowe Zawody dla Dzieci
    68 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego
    „KOZIOŁEK MATOŁEK"

    ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW - FORMULARZ

    PROGRAM ZAWODÓW

  • Program zawodów 2018

    Klub Sportowy AZS Zakopane zaprasza na

    Międzynarodowe Zawody dla Dzieci
    69 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego
    „KOZIOŁEK MATOŁEK"

    ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW W BIURZE ZAWODÓW

    PROGRAM ZAWODÓW

  • Program zawodów 2019

    Klub Sportowy AZS Zakopane zaprasza na

    Międzynarodowe Zawody dla Dzieci
    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego
    „KOZIOŁEK MATOŁEK"

    PROGRAM ZAWODÓW

  • Program zawodów 2020

    Klub Sportowy AZS Zakopane zaprasza na

    Międzynarodowe Zawody dla Dzieci

    71 Memoriał Kornela Makuszyńskiego

    „KOZIOŁEK MATOŁEK”

    PROGRAM ZAWODÓW

     

  • Skoki rocznik 2008

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2008
    1. 171 ZARYCKI Michał 2008 Biały Dunajec 16,0   16,0   32,0 --
    2. 279 MICHNIAK Szymon 2008 Dzianisz 16,0   15,5   31,5 -5
    3. 92 NITKA Dominik 2008 Zakopane 13,5   14,0   27,5 -4,5
    4. 262 KACICZAK Martyna 2008 Zakopane 14,0   13,0   27,0 -5,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • Skoki rocznik 2009

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2009
    1. 290 GĄSIENICA Staś 2009 Ząb 15,5   16,0   31,5 --
    2. 140 ZAPOTOCZNY Alan 2009 Kościelisko 15,5   15,5   31,0 -5
    3. 277 SROKA Bartek 2009 Stare Bystre 15,0   15,5   30,5 -1,0
    4. 141 DUDA Filip 2009 Zakopane 15,0   15,0   30,0 -1,5
    4. 101 POPIOŁEK Jan 2009 Kraków 15,0   15,0   30,0 -1,5
    6. 222 KULPA Szymon 2009 Kościelisko 15,0   14,5   29,5 -2,0
    7. 285 CIESIELSKA Helena 2009 Zakopane 13,0   14,5   27,5 -4,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • Skoki rocznik 2010

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2010
    1. 45 PABON Adam 2010 Zakopane 15,5   15,5   31,0 --
    2. 260 BOBAK Piotr 2010 Ząb 15,0   15,5   30,5 -5
    2. 306 KUKULSKI Piotr 2010 Nowy Targ 15,0   15,5   30,5 -5
    4. 251 PROKOP Adrian 2010 Murzasichle 15,0   15,0   30,0 -1,0
    4. 310 MALCZEWSKI-SKARBEK Maciej 2010 Zakopane 14,5   15,5   30,0 -1,0
    6. 259 BOBAK Antonina 2010 Ząb 14,0   14,5   28,5 -2,5
    7. 245 KUBLICKI Jan 2010 Poronin 14,0   14,0   28,0 -3,0
    7. 296 RABIAŃSKI Borys 2010 Białka Tatrzańska 14,0   14,0   28,0 -3,0
    9. 261 BARTOL Hanna 2010 Ząb 13,5   14,0 -2,0 25,5 -5,5
      Zakopane 17.03.2019  
  • Skoki rocznik 2011

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2011
    1. 293 JARZĄBEK Kamil 2011 Bustryk 15,5   15,5   31,0 --
    2. 301 JAROSZ Szymon 2011 Bustryk 15,0   15,0   30,0 -1,0
    3. 258 JĘDROL Jan 2011 Suche 14,5   15,0   29,5 -1,5
    3. 269 BOBAK Eryk 2011 Ząb 15,0   14,5   29,5 -1,5
    5. 247 MOSZCZYŃSKI Staś 2011 Poronin 14,5   14,5   29,0 -2,0
    6. 69 MIĘTUS Szymon 2011 Zakopane 15,5 -2,0 14,5   28,0 -3,0
    7. 286 CIESIELSKI Jan 2011 Zakopane 12,5   14,5   27,0 -4,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • Skoki rocznik 2012

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2012
    1. 257 JĘDROL Andrzej 2012 Suche 14,0   14,5   28,5 --
    2. 268 BOBAK Wojtek 2012 Ząb 14,5   14,5 -1,0 28,0 -5
    3. 311 MALCZEWSKI-SKARBEK Jakub 2013 Zakopane 13,5   14,0   27,5 -1,0
    4. 312 BIENIEK Klemens 2012 Zakopane 13,0   12,5   25,5 -3,0
    5. 46 PABON Anna 2012 Zakopane 12,5   12,0   24,5 -4,0
    6. 68 MIĘTUS Bartłomiej 2014 Zakopane 13,0   13,0 -2,0 24,0 -4,5
    7. 246 KUBLICKA Hania 2012 Poronin 12,0   11,5   23,5 -5,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • Slalom pokoleń

    70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki Slalom Pokoleń
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Miejscowość Czas Strata
    Kobiety
    1. 346 CHROBAK Daria Zakopane 20,08 --
    2. 292 ŻARNECKA-NOWACZYK Agnieszka Nowy Targ 20,69 +0,61
    3. 293 BORYS Karolina Bukowina Tatrzańska 20,78 +0,70
    4. 290 MITUŚ-KENIG Maria Zakopane 22,07 +1,99
    5. 342 JELONEK Anna Zakopane 22,08 +2,00
    6. 283 BIAŁAS-GIEJBATOW Edyta Kampinos 22,15 +2,07
    7. 301 HADUCH Joanna Kraków 22,33 +2,25
    8. 288 ŻUROWSKA-KUŁACH Joanna Kraków 31,62 +11,54
    Mężczyźni
    1. 334 ROJEWSKI Jacek Zakopane 18,60 --
    2. 340 JĘDROL Wojciech Suche 19,26 +0,66
    3. 343 MARRCEL Denis Szczyrk 19,73 +1,13
    4. 278 TRZĄSKI Arkadiusz Bielsko Biała 19,88 +1,28
    5. 308 MACUDA Łukasz Kraków 20,18 +1,58
    5. 335 RAJPOLD Bartosz Kraków 20,18 +1,58
    7. 345 STOPKA Miłosz Bielsko-Biała 20,52 +1,92
    8. 303 GIEJBATOW Daniel Kampinos 21,78 +3,18
    9. 330 NOWACZYK Maciej Nowy Targ 22,48 +3,88
    10. 305 KUŁACH Andrzej Kraków 23,47 +4,87
    11. 341 GRODZICKI Tomasz Kraków 23,52 +4,92
    12. 339 MALINOWSKI Zdzisław Staszów 23,90 +5,30
    13. 331 DAUKSZ Robert Zakopane 24,26 +5,66
      Zakopane 16.03.2019