ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 2003

 

 

Dziewczynki

Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik

1

77Skarbek-Malczewska AnnaZakopane0:18,03

2

2Cichocka Anielka Warszawa0:18,60

3

10Galica  ZuziaPoronin0:19,05

4

24Gradzik MałgosiaZakopane0:20,11

5

34Marks PatrycjaŁódź0:20,19

6

54Stankiewicz ZosiaZakopane0:20,66

7

74

Błażewska Zosia

Warszawa0:21,89

8

68Bejm Mariawarszawa0:22,03

9

26Bobak KatarzynaZakopane0:22,09

10

60Jeziorska NelaWarszawa0:24,96

11

56Denes Martynawrocław0:26,26

12

42Baranowska AmeliaPiaseczno0:28,09

13

32Ślusarz  SandraZakopane0:28,44

14

38Rostocka MarysiaPoronin0:29,07

15

62Kolasińska JagodaPoronin0:30,64

16

66Slian AlicjaKSR VIS Sport0:34,09

17

80Majerczyk JulciaBukowina Tatrzańska0:34,20

18

75Król AnnaZakopane0:34,85

19

16Sudoł  HaniaMeszna0:35,72

20

48Mikulska MajaWarszawa0:36,91

21

78Szymanowska MariaStawiguda0:39,56

22

76Bielecka OlgaCiepielów0:44,13

23

79Konieczny OlaBukowina Tatrzańska0:48,67

24

58Kwiatkowska ZosiaWarszawa0:51,33

25

70Lewandowska WiktoriaGdańsk1:00,58

26

22Kajor AnnaOświęcim1:01,04

27

4Pikul KatarzynaKraków1:05,44

28

72Szkurat MartynaZakopane1:26,98

29

12Hofman  BarbaraWarszawa1:37,90

 

Chłopcy

Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik
143Zwijacz MarekZakopane0:18,19
213Baczkowski SzymonGliwice0:18,87
217Majerczyk  PatrykZakopane0:18,87
453Paszkowski EdgarWarszawa0:19,25
561Budz BłażejBukowina Tatrzańska0:19,57
615Marusarz  JaśZakopane0:20,48
719Wiśniowski AdrianZakopane0:21,69
87Horst  VictorPodkowa Leśna0:21,96
927Curlej JakubKoscielisko0:22,46
1041Kil  JakubZakopane0:22,57
111Koszałka AdamKraków0:23,02
1231Rogowiec JakubAZS Zakopane0:24,21
1363Kasprzyk SzymonKraków0:24,63
1411Sapek  MikołajGliwice0:24,77
1529Masłowski KacperKSR VIS Sport0:25,08
1659Jędrkiewicz StaśMałe Ciche0:25,67
1757Mateja JakubPodwilk0:25,74
183Pussak DominikKraków0:26,37
1925Kowalski  JanZakopane0:26,81
2035Baranowski KornelPiaseczno0:31,45
2133Wójtowicz TomaszKSR VIS Sport0:31,79
2249Brzostkowski AndrzejBielsko Biała0:32,17
235Zyga BartoszOpole0:35,07
2447Sala JakubKraków0:37,34
2539Bogdan  JakubZakopane0:38,66
2637Bobak TadeuszZakopane0:40,31
2751Motyka MikolajKraków0:42,31
289Błażyczek  FilipKraków0:55,54
2965Morawski FranekKraków0:59,85
3045Zygmuntowicz SebastianRogoźnik1:17,75