ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 2001

 

 

Dziewczynki

Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik
112Antepowicz  ZosiaWKN Warszawa0:20,00
214Żółcik  MarysiaWKN Warszawa0:21,10
328Warzecha RozaliaUstroń0:22,50
460Pociej WeronikaWarszawa0:23,70
556Bukowska KatarzynaZakopane0:24,20
624Grabowska  OlaZakopane0:24,70
774Chrobak PatrycjaZakopane0:24,90
822Marusarz  AnnaZakopane0:25,50
9100Wójtowicz JuliaMyślenice0:26,30
1042Witas KasiaZakopane0:26,50
1110Czernik  EmanuelaZąb0:27,70
1262Stoch MartynkaŚmig-Harenda0:28,20
13102Staszel ZosiaZąb0:28,30
148Słowińska  MałgosiaWarszawa0:28,70
1546Tarczynska PaulinaWarszawa0:29,60
1680Bryjak KarolinaBiałka Tatrz.0:30,50
1718Kołodziej MartaKrościenko0:30,90
1854Gryczyńska ZuzannaKSR VIS Sport0:31,00
1982Bogdańska AgataKraków0:31,90
2020Całka  ZosiaKraków0:32,10
2130Żywólko  JuliaOstrowiec Świętokrz.0:32,40
2248Łojas DariaZakopane0:32,50
2366Wolska EwelinaŚmig-Harenda0:32,50
24104Chowaniec KarolinaBukowina Tatrz.0:32,69
2534Wajda WiktoriaAZS Zakopane0:32,90
2672Denes DominikaWrocław0:33,10
2750Chowaniec OlaBrzegi0:33,40
284Koszałka AnnaKraków0:33,70
2936Baran olaAZS Zakopane0:38,00
3088Szkurat GabrielaZakopane0:40,90
3132Baran juliaAZS Zakopane0:41,40
3276Morys oliwiaNowy Targ0:44,20


Chłopcy

Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik
19Horst  BrunoPodkowa Leśna0:20,80
285Toporowski JakubZakopane0:21,30
331Guńka  JanAZS Zakopane0:22,10
419Bucki MateuszWola Radziszowska0:22,70
579Gil KrzysztofWKN Warszawa0:23,80
6110Swiątek Maciej 0:24,00
77Żelechowski  JacekZakopane0:25,00
763Kajor MateuszOświęcim0:25,00
917Ziomek JakubBielsko biała0:25,60
977Szul TomaszZakopane0:25,60
11106Korzeniowski MaciejZakopane0:25,70
1291Siuty MaciejZakopane0:25,90
1381Wawak BartłomiejPorąbka0:26,08
143Cichocki BernardWarszawa0:26,20
1597Jarząbek MarekZakopane0:26,40
1621Świątkowski PawełKluszkowce0:26,80
1725Plewa KacperManiowy0:27,00
1833Gębik BronisławAZS Zakopane0:27,70
1875Konopiński KonstantyWarszawa0:27,70
2099Lewanty MaciejWarszawa0:27,90
2167Grzegorzewski ŁukaszAZS Zakopane0:28,10
2283Kapusta KamilKrakow0:28,20
2323Kobla KacperKluszkowce0:28,30
2493Gębski FranioWarszawa0:28,90
2543Głowacki Wojciechnowy Bedoń0:29,20
2595Chowaniak AndrzejZakopane0:29,20
2745Kalinowski KlemensWarszawa0:29,40
2859Marchewka SzymonZakopane0:29,80
29103Obrzut MateuszŚmig-Harenda0:31,90
30109Dutkiewicz KajetanTorun0:32,00
31111Matląg MaksioNowy Targ0:32,00
3257Częścik  JanWarszawa0:32,40
3327Pawlikowski HubertNowy Targ0:32,60
34113Rusnak KacperNowy Targ0:33,10
3565Mirek  KamilZakopane0:34,30
36117Tokarz SzymonZakopane0:34,80
3749Cielecki Jakub 0:35,06
38105Głowacki JasioŻółwin0:35,30
3994Dudziński PiotrŁomża0:37,50
40101Łukaszczyk PawełŚmig-Harenda0:38,20
4198Kamiński AleksanderKSR VIS Sport0:38,70
4296Szymanowski JakubStawiguda0:45,40
43107Mikulski RyszardWarszawa0:48,80
44112Małecki Michał 0:49,80
45108Mormul MichałZabrze0:57,90
4692Bulanda KrzysztofZakopane0:58,30