ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 2000

 

 

Dziewczynki

Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik

1

38Pokorny WiktoriaUstroń0:21,70

2

46Cąkała  ArianaWarszawa0:23,17

3

56Toruńska EwaKrynica zdroj0:23,22

4

54Gazda WeronikaGorlice0:23,59

5

68Bejm ZofiaWarszawa0:25,10

6

74Stopka JuliaZakopane0:25,82

7

34Marks MatyldaŁódź0:26,31

8

58Kowalczyk ZuzannaŚmig-Harenda0:26,76

9

26Walas WeronikaBukowina Tatrz.0:26,94

10

52Kil  JoannaZakopane0:27,09

11

66Pieróg MartaZakopane0:27,40

12

50Gąsienica-Roj KarolinaZakopane0:27,94

13

64Głowacka EwaŻółwin0:28,18

14

44Kozik  MartaKSR VIS Sport0:29,20

15

62Toczek MarysiaZakopane0:29,37

16

2Pikul BarbaraKraków0:30,40

17

20Batko  KasiaFrajda0:30,47

18

12Drążek  DominikaKrościenko0:31,62

19

60Bachleda-Dorcarz AlicjaŚmig-Harenda0:32,07

20

72Kozłowska MartaMałe Ciche0:40,67

21

76Sulka NataliaBukowina Tatrz.0:40,69

22

14Stryczula-Maśniak SylwiaZakopane0:50,01

23

6Kotnis AdriannaKraków1:48,00

Chłopcy

Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik

1

1Jaros KajetanMyślenice0:21,31

2

11Mżyk  MateuszBielsko Biała0:21,73

3

29Buoso  MikołajAZS Zakopane0:22,17

4

49Sobczyński AndrzejZakopane0:22,23

5

47Czerwiński MichałNowy Sącz0:22,61

6

19Cieślak Damin\anZakopane0:23,04

7

63Strzeszewski MichalWarszawa0:23,10

8

35Skrzypek MichałAZS Zakopane0:23,64

9

55Kostka OskarUstroń0:25,59

10

45Palonek TomaszZręczyce0:26,16

11

17Janik DominikZakopane0:26,98

12

51Mackie  TomekAnglia0:27,08

13

85Galica AndzrejPoronin0:27,19

14

65Wieczorek BrunoBytom0:27,36

15

27Janik WaldemarZakopane0:28,01

16

23Wajda SzymonAZS Zakopane0:28,43

17

71Kotylak AndrzejŚmig-Harenda0:28,95

18

59Rapacz KacperPoronin0:29,01

19

9Bochnak  ErnestSkawa0:29,26

20

13Bąk BartekHałuszowa0:29,50

21

77Mierczak MaksymilianZakopane0:29,79

22

7Bachleda  KlimekZąb0:29,96

23

75Pawlikowski JasiekŚmig-Harenda0:30,14

24

21Łypik MateuszZakopane0:30,39

25

81Łukaszczyk DawidMurzasichle0:30,72

26

15Nowakowski BartekNowy Targ0:32,80

27

67Kociołek PawełZakopane0:32,87

28

25Kruszewski  PiotrZakopane0:33,79

29

83Wiśniowski RobertKSR VIS Sport0:35,09

30

87Bobrowski Filip Kraków0:40,09