ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 1999


 

Dziewczynki

Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik

1

18Tylek IzabelaKrynica0:23,48

2

56Kubasiewicz HelenkaWarszawa0:24,25

3

66Tabaszewska KingaKrynica Zdrój0:25,04

4

8Topór-Suchodół AniaPoronin0:25,16

5

58Michalik AleksandraZakopane0:25,51

6

6Tycner EmilkaZakopane0:25,75

7

2Kabot KatarzynaWarszawa0:25,81

8

14Parzymięs NataszaWarszawa0:26,00

9

62Glubińska JuliaSłodyczki0:27,07

10

16Ilewicz JuliaBielsko Biała0:27,17

11

10Dymek DominikaKatowice0:27,23

12

64Moritz ZofiaWarszawa0:27,64

13

12Pańszczyk  PaulinaBiałka Tatrzańska0:27,90

14

22Wolska JuliaNowy  Targ0:29,06

15

46Polak AgnieszkaTychy0:29,32

16

24Walczak IwonaZakopane0:29,34

17

84Jajek NataliaZakopane0:29,42

18

60Jarząbek OlaZakopane0:29,70

19

40Grzegorzewska  KasiaAZS Zakopane0:30,31

20

72Bachleda-Dorcarz ElżbietaŚmig-Harenda0:34,14

21

52Orawiec EwelinaZakopane0:35,07

22

70Sokołowska JuliaBielsko Biała0:35,21

23

74Denes WeronikaWrocław0:38,00

24

78Wojtas WiktoriaNowy Targ0:48,39

 

Chłopcy

 
Miejscenr start.Nazwisko i ImieMiejscowośćWynik

1

1Oramus KamilSiepraw0:22,70

2

47Wąsek PawełUstroń0:23,77

3

49Mitan JuliuszZakopane0:23,95

4

13Krysta MichałBielsko Biała0:24,84

5

87Pyjas PawełKraków0:24,85

6

75Pieróg MateuszZakopane0:25,27

7

37Krawczyk Piotr 0:25,42

8

83Baranowski KamilPiaseczno0:25,61

9

61Kowaczewicz FilipZakopane0:26,08

10

79Młodziejewski MarcelWarszawa0:26,44

11

35Kasprzycki  KamilAZS Zakopane0:26,78

12

27Foltyn  MichałKluszkowce0:27,05

13

9Mżyk FilipBielsko Biała0:27,16

14

77Brzostkowski ŁukaszBielsko Biała0:29,28

15

69Gasienica-Makowski MateuszZakopane0:29,53

16

31Rejewski  WojciechAZS Zakopane0:30,33

17

45Zacharejko MarekBielsko Biała0:30,70

18

7Pietrzak  JanKraków0:31,70

19

89Kędzia MateuszWarszawa0:32,35

20

91Suchocki MichałWarszawa0:32,68

21

39Iżko MichałLublin0:33,19

22

23Kalinowski JózefWarszawa0:33,54

23

63Dudzik StanisławŚmig-Harenda0:33,65

24

25Madler  FranekWKN W-wa0:34,11

25

33Kardaś  KacperAZS Zakopane0:34,23

26

57Szymala MateuszZakopane0:34,52

27

59Nalepa BartekZakopane0:34,56

28

19Neuwelt  MateuszNowy Targ0:36,09

29

53Wołoszyński StanisławZgierz0:36,73

30

85Janek MikołajKSR VIS SPORT0:36,84

31

5Przewłocki  JakubKraków0:38,29

32

15Oleksiewicz AdrianBiały Dunajec0:43,81