ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Zjazdy rocznik 1999

 

Dziewczynki

Miejsce nr start. Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 42 Tabaszewska Kinga Krynica Zdrój 0:19,77
2 72 Kabot Kasia WKN Warszawa 0:20,34
3 28 Kubasiewicz Helenka Warszawa 0:20,98
4 60 Michalik Ola Zakopane 0:21,14
5 64 Strzezek Marysia Deski Warszawa 0:21,25
6 30 Topór-Suchodół Anna AZS Zakopane 0:21,87
7 8 Tycner Emilka Zakopane 0:22,29
8 70 Parzymies Natasza WKN Warszawa 0:22,56
9 22 Rudy Karena LIVE Bielsko Biała 0:22,76
10 20 Ilewicz Julia LIVE Bielsko Biała 0:23,18
11 54 Kubasiak Marysia Sucha Beskidzka 0:23,49
12 6 Pańszczyk Paulinka Białka Tatrzanska 0:23,65
13 58 Glubińska Julia Zakopane 0:23,84
14 38 Walczak Iwonka Zakopane 0:24,10
15 62 Moritz Zosia WKN Warszawa 0:25,24
16 12 Końska Gabrysia Warszawa 0:25,74
17 14 Mitan Abel Stefania Zakopane 0:25,81
18 66 Zielińska Zosia Zakopane 0:26,01
19 46 Cukier Paulina Poronin 0:26,87
20 10 Kurek Zuza Zakopane 0:27,02
21 80 Korzeniowska Julia Zakopane 0:27,22
22 74 Mikołajczyk Majka Warszawa 0:27,43
23 4 Kołata Karolina Katowice 0:27,96
24 68 Grzesik Zuzanna Kraków 0:28,06
25 48 Wolska Julia Nowy Targ 0:28,11
26 76 Marcisz Aleksandra Zakopane 0:29,03
27 2 Pajerska Dominika Nowy Targ 0:29,85
28 78 Sroka Dominika Zakopane 0:30,36
29 52 Hauke Zosia Warszawa 0:32,73
30 18 Grzegorzewska Katarzyna Nowy Targ 0:33,36
31 56 Gąsienica Mracielnik Hania Zakopane 0:33,68

Chłopcy

Miejsce nr start. Nazwisko i Imie Miejscowość Wynik
1 49 Mitan Julek Zakopane 0:19,75
2 1 Madler Franek Deski W-wa 0:20,12
3 29 Mżyk Filip Bielsko Biała 0:20,13
4 15 Cieśluk Karol Warszawa 0:21,44
5 37 Wojtiuk Stanisław Deski W-wa 0:21,54
6 75 Baranowski Kamil WKN Warszawa 0:22,22
7 71 Michalski Leon WKN Warszawa 0:22,37
8 19 Kovacević Filip Zakopane 0:22,66
9 61 Puch Piotr Zakopane 0:22,86
10 53 Krawczyk Piotr Nowy Sącz 0:22,94
11 45 Pieróg Mateusz Śmig Zakopane 0:23,11
12 41 Pyjas Paweł Kraków 0:23,43
13 47 Gąsienica Makowski Mateusz Zakopane 0:23,62
14 77 Mięso Maciej Sucha Beskicka 0:23,89
15 87 Polaczek Filip Czarny Dunajec 0:24,28
16 11 Jasiewicz Staś Zakopane 0:24,64
17 63 Wójcik Mikołaj Deski W-wa 0:24,85
18 13 Mrowiec Kuba Warszawa 0:24,88
19 33 Rejewski Wojciech AZS Zakopane 0:25,09
20 5 Oramus Kamil Siepraw 0:25,24
21 35 Loley Jan AZS Zakopane 0:25,36
22 67 Koperski Maciej Kościelisko 0:25,79
23 55 Garczek Szymon Witow 0:26,19
24 57 Kania Marek Konstancin 0:26,31
25 25 Sordyl Igor - Michał Bielsko Biała 0:26,52
26 83 Staszczyk Karol Częstochowa 0:26,75
27 89 Szwajnos Krzysztof Kościelisko 0:27,54
28 79 Mazur Przemysław Bielsko Biała 0:27,72
29 27 Krysta Michał Bielsko Biała 0:27,78
30 9 Prusinowski Dominik Zakopane 0:28,00
31 65 Kędzia Mateusz Warszawa 0:28,25
32 43 Wąsek Paweł Ustroń 0:28,49
33 93 Karpiel Piotr Kościelisko 0:29,25
34 17 Ziobro Michał Spytkowice 0:29,75
35 7 Rybski Franek Kraków 0:30,83
36 91 Karpiel Paweł Kościelisko 0:31,88
37 85 Stawarski Michał Zakopane 0:35,01
38 39 Polański Kuba Raszyn 0:40,82
39 59 Bielski wojtek Warszawa 0:45,20
40 81 Puszkarski Michał Warszawa 0:56,86
  21 Kalinowski Józef Warszawa DSQ