ZAWODY KOZIOŁKA MATOŁKA

MEMORIAŁ IMIENIA KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO

Skoki narciarskie

  • 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego
    Zawody "KOZIOŁKA MATOŁKA"
    Zakopane - 2019
    biegi, skoki, zjazdy, snowboard, wyniki Dziewczynki i Chłopcy, Kobiety i Mężczyźni

  • 68 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    25.03.2017 Zakopane, Wybieg Wielkiej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2006
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
      I Seria II Seria  
    1 167 Dubiel Szymon Witów 9.0 4.0 9.0 4.0 26.0
    2 114 Serwatowicz Mikołaj Zakopane 8.5 4.0 9.0 4.0 25.5
    3 141 Stachoń Karol Zakopane 7.5 3.5 8.0 3.5 22.5
    4 203 Kaciczak Bartłomiej Zakopane 8.5 2.5 7.5 3.0 21.5
    5 62 Kulpiński Anatol Zakopane 7.5 3.0 7.5 2.5 20.5
    6 126 Bełtowska Pola Zakopane 7.5 3.0 6.5 2.5 19.5
    7 51 Bizoń Daniel Zakopane 4.5 1 6.0 3.0 14.5
  • 68 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    25.03.2017 Zakopane, Wybieg Wielkiej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2007
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
      I Seria II Seria  
    1 161 Bobak Szymon Zakopane 8.0 4.0 8.0 3.5 23.5
    2 155 Moszczyńska Zuzanna Poronin 7.5 3.0 8.0 3.0 21.5
    3 168 Zarzycka Hanna Zakopane 8.0 2.5 7.5 3.0 21.0
    4 1 Dyduch  Michał Sucha Beskidzka 8.0 2.5 7.0 2.5 20.0
    4 164 Bartol Klimek Zakopane 7.0 2.0 8.0 3.0 20.0
    6 105 Gąsienica Wawrytko Jakub Zakopane 7.0 3.0 6.5 2.5 19.0
    7 107 Słowakiewicz Nikodem Zakopane 5.5 2.0 6.0 2.5 16.0
  • 69 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    10.03.2018 Zakopane, Wybieg Średniej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2007
     
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria  II Seria   
     
    1 199 Rafacz Grzegorz Zakopane 13.0   11.5   24.5
    2 172 Polanowska Amelia Zakopane 12.0   12.0   24.0
    3 173 Słowik Łucja Zakopane 11.5   12.0   23.5
    4 198 Frączek Ewa Dzianisz 11.5   11.5   23.0
    4 247 Kosikidis Karol Zakopane 11.5   11.5   23.0
    6 195 Bobak Szymon Zakopane 11.5   10.5   22.0
    7 244 Moszczyńska Zuzanna Zakopane 10.5   11.0   21.5
    7 250 Galica Grzegorz Zakopane 10.5   11.0   21.5
  • 68 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    25.03.2017 Zakopane, Wybieg Wielkiej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2008
    Miej Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria II Seria  
    1 171 Gruszka Mariusz Dzianisz 8.0 4.5 8.0 4.0 24.5
    2 44 Zięba Dawid Dzianisz 7.5 3.5 7.5 3.0 21.5
    3 135 Zarycki Michał Biały Dunajec 7.5 3.5 7.0 3.0 21.0
    4 187 Michniak Szymon Dzianisz 8.0 4.0 6.0 2.0 20.0
    5 127 Pilch Oliwier Zakopane 6.5 3.0 6.5 2.5 18.5
    6 194 Hoły Norbert Zakopane 6.0 2.5 6.5 2.0 17.0
    7 204 Kaciczak Martyna Zakopane 5.5 2.0 6.0 2.0 15.5
  • 69 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    10.03.2018 Zakopane, Wybieg Średniej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2008
     
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria  II Seria   
     
    1 236 Obtułowicz Michał Zakopane 12.5   12.5   25.0
    2 29 Zarycki Michał Biały Dunajec 12.5   12.0   24.5
    3 200 Michniak Szymon Dzianisz 12.0   12.0   24.0
    4 9 Kucharski Patryk Zakopane 10.0   10.5   20.5
    5 165 Gąsienica-Kleryk Radosław Bukowina Tatrzańska 9.0   9.5   18.5
    6 108 Hoły Norbert Zakopane 8.5   9.0   17.5
    7 220 Kaciczak Martyna Zakopane 8.0   8.0   16.0
  • 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2008
    1. 171 ZARYCKI Michał 2008 Biały Dunajec 16,0   16,0   32,0 --
    2. 279 MICHNIAK Szymon 2008 Dzianisz 16,0   15,5   31,5 -5
    3. 92 NITKA Dominik 2008 Zakopane 13,5   14,0   27,5 -4,5
    4. 262 KACICZAK Martyna 2008 Zakopane 14,0   13,0   27,0 -5,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • 68 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    25.03.2017 Zakopane, Wybieg Wielkiej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2009
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria  II Seria   
    1 113 Serwatowicz Mieszko Zakopane 6.0 2.5 6.0 2.5 17.0
    2 16 Popiołek Jan Kraków 5.0 1.5 5.0 1.5 13.0
  • 69 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    10.03.2018 Zakopane, Wybieg Średniej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2009
     
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria  II Seria   
     
    1 50 Duda Filip Zakopane 9.5   8.5   18.0
    2 110 Popiołek Jan Kraków 8.0   8.0   16.0
    3 234 Ciesielska Helena Zakopane 8.0   7.5   15.5
  • 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2009
    1. 290 GĄSIENICA Staś 2009 Ząb 15,5   16,0   31,5 --
    2. 140 ZAPOTOCZNY Alan 2009 Kościelisko 15,5   15,5   31,0 -5
    3. 277 SROKA Bartek 2009 Stare Bystre 15,0   15,5   30,5 -1,0
    4. 141 DUDA Filip 2009 Zakopane 15,0   15,0   30,0 -1,5
    4. 101 POPIOŁEK Jan 2009 Kraków 15,0   15,0   30,0 -1,5
    6. 222 KULPA Szymon 2009 Kościelisko 15,0   14,5   29,5 -2,0
    7. 285 CIESIELSKA Helena 2009 Zakopane 13,0   14,5   27,5 -4,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • 68 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    25.03.2017 Zakopane, Wybieg Wielkiej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2010
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria  II Seria   
    1 95 Gąsienica Wawrytko Natalia Zakopane 5.5 3.0 6.0 2.5 17.0
    2 162 Bobak Antonina Zakopane 5.5 3.0 5.5 2.5 16.5
    3 163 Bobak Piotr Zakopane 6.0 2.0 6.0 2.0 16.0
    4 156 Moszczyński Stanisław Poronin 5.5 2.0 5.5 2.0 15.0
    4 190 Rabiański Borys Białka Tatrzańska 5.5 1.5 6.0 2.0 15.0
    6 94 Rząsa Marta Zakopane 5.0 2.0 5.5 2.0 14.5
    7 195 Kublicki Jan Poronin 5.0 1.0 5.5 1.5 13.0
    8 205 Chowaniec-Bombac Daniel Zakopane 3.5 1.0 5.5 2.0 12.0
    9 202 Bartol Hanna Zakopane 3.0 1.0 5.5 2.0 11.5
    10 197 Jarząbek Kamil Bustryk 2.0 1.0 2.5 1.0 6.5
  • 69 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    10.03.2018 Zakopane, Wybieg Średniej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2010
     
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria   II Seria    
     
    1 249 Prokop Adrian Zakopane 9.5   9.5   19.0
    2 201 Frączek Adaś Dzianisz 9.0   9.5   18.5
    3 71 Pabon Adam Zakopane 8.0   10.0   18.0
  • 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2010
    1. 45 PABON Adam 2010 Zakopane 15,5   15,5   31,0 --
    2. 260 BOBAK Piotr 2010 Ząb 15,0   15,5   30,5 -5
    2. 306 KUKULSKI Piotr 2010 Nowy Targ 15,0   15,5   30,5 -5
    4. 251 PROKOP Adrian 2010 Murzasichle 15,0   15,0   30,0 -1,0
    4. 310 MALCZEWSKI-SKARBEK Maciej 2010 Zakopane 14,5   15,5   30,0 -1,0
    6. 259 BOBAK Antonina 2010 Ząb 14,0   14,5   28,5 -2,5
    7. 245 KUBLICKI Jan 2010 Poronin 14,0   14,0   28,0 -3,0
    7. 296 RABIAŃSKI Borys 2010 Białka Tatrzańska 14,0   14,0   28,0 -3,0
    9. 261 BARTOL Hanna 2010 Ząb 13,5   14,0 -2,0 25,5 -5,5
      Zakopane 17.03.2019  
  • 69 Memoriał Kornela Makuszyńskiego "KOZIOŁEK – MATOŁEK"
    10.03.2018 Zakopane, Wybieg Średniej Krokwi
    WYNIKI
    SKOKI – 2011
     
    Miej. Nr.St. Nazwisko i Imie Miejscowość Dł. Nota Dł. Nota Wynik
            I Seria  II Seria   
     
    1 178 Gąsienica-Ciaptak Jędrzej Zakopane 10.0   10.0   20.0
    2 243 Jędrol Jan Suche 9.0   10.0   19.0
    3 242 Jędrol Andrzej Suche 8.5   9.0   17.5
    4 160 Chowaniec Bombac Daniel Zakopane 8.5   8.5   17.0
    5 245 Moszczyński Stanisław Zakopane 7.5   9.0   16.5
    6 248 Mrowca-Piekarz Piotr Zakopane 8.0   7.5   15.5
    7 44 Miętus Szymon Zakopane 7.0   8.0   15.0
    8 86 Chrast Andrzej Zakopane 6.5   6.0   12.5
    9 111 Popiołek Barbara Kraków 4.0   4.0   8.0
    10 43 Miętus Bartłomiej Zakopane     4.0   4.0
  • 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2011
    1. 293 JARZĄBEK Kamil 2011 Bustryk 15,5   15,5   31,0 --
    2. 301 JAROSZ Szymon 2011 Bustryk 15,0   15,0   30,0 -1,0
    3. 258 JĘDROL Jan 2011 Suche 14,5   15,0   29,5 -1,5
    3. 269 BOBAK Eryk 2011 Ząb 15,0   14,5   29,5 -1,5
    5. 247 MOSZCZYŃSKI Staś 2011 Poronin 14,5   14,5   29,0 -2,0
    6. 69 MIĘTUS Szymon 2011 Zakopane 15,5 -2,0 14,5   28,0 -3,0
    7. 286 CIESIELSKI Jan 2011 Zakopane 12,5   14,5   27,0 -4,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego  
    Wyniki skoki
    Miejsce Numer NAZWISKO Imie Rocznik Miejscowość Skok I dł. Nota I Skok II dł. Nota II Wynik Strata
    Rocznik 2012
    1. 257 JĘDROL Andrzej 2012 Suche 14,0   14,5   28,5 --
    2. 268 BOBAK Wojtek 2012 Ząb 14,5   14,5 -1,0 28,0 -5
    3. 311 MALCZEWSKI-SKARBEK Jakub 2013 Zakopane 13,5   14,0   27,5 -1,0
    4. 312 BIENIEK Klemens 2012 Zakopane 13,0   12,5   25,5 -3,0
    5. 46 PABON Anna 2012 Zakopane 12,5   12,0   24,5 -4,0
    6. 68 MIĘTUS Bartłomiej 2014 Zakopane 13,0   13,0 -2,0 24,0 -4,5
    7. 246 KUBLICKA Hania 2012 Poronin 12,0   11,5   23,5 -5,0
      Zakopane 17.03.2019  
  • 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego zawody "Koziołka Matołka"
    Wszystkie wyniki znajdują się pod poniższym adresem:

    Wyniki 70 Memoriał im. Kornela Makuszyńskiego zawody Koziołka Matołka